نتایج جستجو برای عبارت :

مژده!!

ِمی برای همه ی اهل خرابات رسیدروح بر پیکر بی جان عبادات رسیدمژده بر اهل جهان قبله ی حاجات رسیدروی دست شه ما شاه کرامات رسید مژده میلاد علمدار مناجات رسید

سحر پنجم شعبان مه شعبان آمدپنجم ماه چرا ماه نمایان آمد؟!با لبی خنده کنان جان حسین جان آمدبا نمایان شدنش عشق به اثبات رسیدمژده میلاد علمدار مناجات رسید

باز هم خنده به روی لب ارباب آمد حضرت خون خدا را خلفی ناب آمدآن که زد طعنه به رخساره ی مهتاب آمدبعد بابا به زمین محیی اموات رسیدمژده میل
جامه ی سبزه و گل 
رقص پروانه و شور و احساس 
نغمه ی مرغ سحر 
و شکوفایی گل بر ساقه 
مژده ای دل که بهاران امد 
باز کن پنجره را 
 به تماشا بنگر 
موسم چهچه بلبل 
به گلستان امد 
مژده ای دل که بهاران امد 
زندگی را به تماشا بنگر 
که خدایی ایست  همین نزدیکی 
روی یک فصل بهار 
به شکوفایی احساس گل و جرعه اب
درتراود پس فصلی بوران 
نفس لاله سرخ در گلدان
موسم عطر بهاران آمد 
مژده ای دل که بهاران آمد 
شاعر:::محمد علی خالقی 
شیعیان مژده مهدی چه عیان می آید/بوی بهبود زاوضاع جهان می آید/هرکجامی نگری نام نکویش پیداست/ناگهان لطف خدانورفشان می آید/بنگرمنطقه را شام وعراق و لبنان/ازیمن جلوه حق مژده رسان می آید/قدس شدمنتظرش رفتن دشمن پیداست/ذلت قوم یهودی به میان می آید/گشته ایران ولایی همه اش لشکراو/رهبری عزت این عصرو زمان می آید/کعبه آماده شده کرببلا منتظرش/عشق معبودنگربادل وجان می آید/وقت نابودی دشمن ز حوادث پیداست/نام مهدی همه جا وردزبان می آید/این حوادث بدهد بازشت
ننگ دائم بررژیمی غاصب و ویرانگراست/از ستمهای فراوان صهیونسیتی ابتر است/دشمن اسلام وقرآن یا ولایت بوده است/ریشه اش بایدبخشکد مژده پیغمبراست/ما همه آماده باش فتح خیبر میشویم/بهراو هردم مهیا ذوالفقار حیدراست/قبله گاه اول مامسجدالاقصی اسیر/دست یک قوم ستمگرآن بنای برتراست/وحدت وآمادگیها آرمان روز قدس/بهرآزادی آنجا مژده های رهبر است/باظهور ناب مهدی قدس میگردد خلاص/سوی اسلام وولایت اونشان کوثراست/
مرگ اسرائیل غاصب مژده ای قرآنی است/ریشه کن گرددیهودی ظالم و شیطانی است/غرب وآمریکای خائن حامی قوم یهود/جسم اومثل سعودی هیکلی حیوانی است/از جنایات زیادش شدفلسطین داغدار/بهرنابودی دشمن لشکری انسانی است/قبله گاه اول ما دست قومی کافراست/محو اسرائیل غاصب مژده ای رحمانی است/سخت شد بهرفلسطین دوره آخرزمان/بعد نابودی آنهاموسم آسانی است/وحدت وگنج بصیرت رهگشای مسلمین/باولایت تاشهادت گلشنی ایمانی است/چون سلیمانی ایران ضربه بردشمن زده/دائمابردشمن

امشب چه شبی است بهتر از یک دهر است
آواز جهان مژده از صد بهر است
صد بهر به گوش این جهان یک راز است
وآن راز محمدی پسند، آن ساز است
آن راز دهد مژده به هر دل ای دوست
بر گوش جهان نغمه ی یا الله است
امشب شب مهمانی و شب، شوق و نداست
تا صبح به گوش ماه،قل هو الله است
یا حق کنم از بهر سجود خوش اقبال
من عاشقم و حاجت این شب یاد است
امشب شب قدر و شب فتوا و دعاست
ای مونس من، عشق همه ثار الله است
خونی که شده جاری ز بوی الله
دارد این ندا که یار ما قران است
 شعر سلاله‏ ى طه‏ 
محمدتقی براتی
مژده که میلاد منجى بشر آمد
فُلک هدى را دلیل و راهبر آمد
مژده که آمد خدیو عالم امکان  
حجّت برحق امام منتظر آمد
مژده که خورشید تابناک ولایت
بر فلک عدل و داد، جلوه‏ گر آمد
نیمه شعبان رسید و منتظران را 
شام غم افزاى انتظار سر آمد
  مایه‏ ى اعزاز رهروان شریعت
مُحیى احکام و فخر بوالبشر آمد
نخل ولایت بر این شکوفه‏ى عصمت 
بار دگر سرفراز و بارور آمد
دیده‏ ى نرجس بر آن جمال دل آرا
گویى بر قرص مه نظاره‏گر آمد
حجّت ثا
وفرمود:(وَاَلّواستقامواعلی الطریقهِلاسقیناکُم ماءًغَدقا ): چرااستقامت برطریقت نداردتاآب فراوانی به آنهابدهیم.(جن/16) چه مژده بزرگی است ازجانب خداوندتبارک وتعالی به بندگان مؤمنی که برطریقت حق استقامت ورزیده ودربند اوامرنواهی اوهستند، به راستی این مژده هرنوع غم وترس وخوفی راازبین ببردوآنهارابه مرتبه والایی می رساندکه ازبهشتیانی باشددراثراین صبرواستقامت واخلاص به مقام بندگی رسیده انددرودبرشماوخوشابه حالتان ای مؤمنان، خدامندتبارک…
ا
مژده   مژده
این با همه فرق دارد
شارژ ویژه همراه اول کاملاریگان
 فقط برای دریافت شارژکافیه است کد 114701را به سر شماره 309203ارسال کنید و در مرحله دوم کدی را که براتون میاد به همون سرشماره یعنی 309203ارسال کنید
پس از ان بسته براتون فعال میشه و کاملا رایگان میباشد
⚡شانستون رو امتحان کنید⚡
هیچ کس تنها نیست   همراه اول
‍‍‍نشر دهید تا دوستانتان نیز سهیم شوند‍‍‍
توجه                                                     توجه
مژده مژده
دوستان اولین کتاب داغ داغ داره آماده میشه به نام حتی برای یک دقیقه
مجموعه ای از داستان افراد نا امید و در اخر بسی امید است که برای یک دقیقه هم که شده کاری که نکردن و پشیمونن انجام میدن ....
منتظر باشید 
به زودی

فراخوان شغل اینترنتی
مژده مژده
✅شغل اینترنتی پاره وقت✅برای تمام اقشار جامعه ✅بدون محدودیت زمانی و مکانی✅شغل دوم✅با درآمد بالا و تضمینی✅تسویه‌ی روزانه✅با درآمد روزانه حداقل 200 هزار تومن✅به همراه پشتیبان آموزشی✅فقط با یه گوشی در منزل خودتونفرصت محدود
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و مصاحبه‌ی رایگان با آیدی تلگرام زیر در ارتباط باشید.@Z_porheshmati
آفتاب شب یلدای منی مهدی جان/آشنای دل و رویای منی مهدی جان/گریه دارم زفراقت همه جاباغصه/مونس خلوت زیبای منی مهدی جان/اشک بازمزم چشمان بخروشد دائم/مرهمی ازبر فردای منی مهدی جان/مژده آل نبی صبح وصال مولاست/درجهان رحمت وآقای منی مهدی جان /نائبت زمزمه یاری تورا دارد/سیدو سرور ومولای منی مهدی جان /شب طولانی ظلمت برسد رو به تمام/هدف ومژده عقبای منی مهدی جان /دشمنانت همه جا ظلم وستمها دارند/صاحب کل دعاهای منی مهدی جان /میرسد روز فرج مژده دیدار ووصال/
دانلود کتاب مهارت های زندگی حسین خنیفر

دانلودفایل

تقریباً ۶۳٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۳۶ ثانیه) اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبمهارت های زندگی - دکتر حسین خنیفر ودکتر مژده پور حسینی ...https://panteashop.ir › مهارت-های-زندگی-دکتر-حسین-خنیفر-ودکتر۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - مهارت های زندگی - دکتر حسین خنیفر ودکتر مژده پور حسینی زندگی و احساس زندگی کردن با زنده ... دانلود رایگان کتاب|دانلود کتاب صوتی| پانته آ.دانلود کتاب مهارتهای زندگی | کتاب روانشنا
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفتم
.
_خب حالا از دانشگاه بگو به اون پسرهچی کار داریم
_شما کارهم نداشته باشید اون کار داره
سمیه صداش و تغییر داد و دهانش رو تغییر شکل داد
_خواهرم حجابت 
برادرم نگاهت 
خواهرم این کار برادرم اون کار
ایششششششش چندش
روز اول دانشگاه این مدلی تقریبا به سر شد 
مترو با مژده تقریبا هم مسیر بودیم تا یه جایی
از ناهار گذشته بود ولی خیلی گرسنمون بود رفتیم فست فودی و دلی از عزا درآوردیم
هم زمان با خوردن کلی حرف زدیم 
مژده خیلی خوب و شیر
شدجهان مهیای مژده های رحمانی/تابشربه خود بیندجلوه های انسانی/حضرتش شکوه دین ازدرون قرآن است/باظهوراوآیدنعمت وفراوانی/دشمنان ماکم کم محواززمین گردند/چاره های سختی دنیابا سپهر آسانی/شیعیان عاشق هو یاوران بر مهدی/بابصیرت زهرادل رسدبه ایمانی/اهل بیت وقرآن هم منتظربه روز او/باحضورخود بخشد برجهان چه سامانی/ازبرظهوراو انقلاب ما برپاست/پیروان اوحاضر از یمن وایرانی/لشکری فراهم شد دررکاب رهبری اینک/مقتدای عالم شدسید خراسانی/ازبرای اومالک یا ز
پندی از نهج البلاغه: هشدار مژده است

«مَن حَذَّرَکَ کَمَن بَشَّرَکَ». (حکمت 59)ترجمه:کسى که تو را هشدار می دهد، مانند کسى است که به تو مژده مى دهد.
شرح:گاهى پدر و مادرها و بزرگترها و دوستان خوب و دلسوز از روى خیرخواهى و براى آن که ما را از انجام کارهاى بد باز دارند، مجبور می شوند به جاى نرمش و ملایمت، با لحنى تند و درشت هشدار دهند و ما را از کارى که مى خواهیم انجام دهیم بر حذر و بیمناک سازند.ممکن است بعضى افراد اینگونه بر حذر داشتن را خوش نداشته با
مژده‏ اى دل که به ما تاج سرى داد خداشب ما سوته دلان را سحرى داد خداسجده شکر به جا آر که از رحمت خویشتیر جانسوز دعا را اثرى داد خداشجر طیبه ى گلشن طاها را بازهم ثمر داده و هم برگ و برى داد خداتا که اسلام قوى گردد و الحاد ضعیفصدف بحر ولا را گهرى داد خدااى صبا فاطمه را مژده بده کز ره لطفصادق آل نبى را پسرى داد خدا
ادامه مطلب
  امام صادق ع فرمود جبرییل ع بر محمد ص نازل شد و گفت ای مجمد ص خدا ترا مژده میدهد بمولودی که از فاطمه متولد شود و امت تو اورا میکشند فرمود ای جبرییل سلام بپروردگارم مرا بمو لودیکه از فاطمه متولد وامتم اورا بک شند نیازی نیست جبرییل باسمان بالارفت وسپس فرود امد همان سخن را گفت پیغمبر فرمود ای جبرییل سلام سلام بپروددگارم مرا بمولودیکه از فاطمه متولد شود و امتم.  اورا بکشند نیازی نیست  جبرییل باسمان بالا رفت وسپس فرو د امد وگفت ای محمد ص پروردگا
مژده که آن یار می آید
برون شو ای غم از سینه که لطف یار می‌آید        
تو هم ای دل ز من گم شو که آن دلدار می‌آید
نگویم یار را شادی که از شادی گذشتست او
مرا از فرط عشق او ز شادی عار می‌آید
روید ای جمله صورت‌ها که صورت‌های نو آمد       
علم هاتان نگون گردد که آن بسیار می‌آید
در و دیوار این سینه همی‌ درّد ز انبوهی        
که اندر در نمی‌گنجد پس از دیوار می‌آید

اللهم عجل لولیک الفرج:آمین

مژده که میلاد منجى بشر آمد
فُلک هدى را دلیل و راهبر آمد

مژده که آمد خدیو عالم امکان  
حجّت برحق امام منتظر آمد

مژده که خورشید تابناک ولایت
بر فلک عدل و داد، جلوه‏ گر آمد

نیمه شعبان رسید و منتظران را 
شام غم افزاى انتظار سر آمد

مایه‏ ى اعزاز رهروان شریعت
مُحیى احکام و فخر بوالبشر آمد

نخل ولایت بر این شکوفه‏ى عصمت 
بار دگر سرفراز و بارور آمد

دیده‏ ى نرجس بر آن جمال دل آرا
گویى بر قرص مه نظاره‏گر آمد

حجّت ثانى عشر، سلاله طه 
مظ
مژده مژده ٰ‼️
⏰ چالش هفته‼️
از دخترای گل تون که   روزه اولی    هستند در حال نماز خواندن یا قرآن خواندن یا کمک به مادر در کارهای خانه عکس بگیرید و برای ادمین بفرستید.اسم دخترخوشگلمون را به همراه چند تا از صفات اخلاقی خوب زیر عکس بنویسید تا در کانال خانواده موفق نمایش دهیم و از ش تقدیر و تشکر کنیم. و از بزرگترهای مهربونمون بخواهیم که برای آنها دعا کنند تا همیشه خوب و عالی بمونن.
لطفا این مزده را برای دوستان تون که دخترای روزه اولی دارن هم بفر
جمعه به جمعه میرودسخت شد انتظارما/جان به لبی رسیده و لحظه بی قرارما/دشمن شیعه رانگر پر زجنایت وستم/ظلم به انتهارسد ازبر روزگارما/مژده وصل حضرتش آمده بررخ بشر/وقت فرج که میرسد هست چوافتخارما/بس که ستم کشیده وگریه ناب کرده ایم/بر خوددیده ناگهان گلشن آشکارما/کشور وانقلاب مابهر ظهورآمده است/لطف به شیعه میکند حضرت کردگارما/لشکرصاحب الزمان سوی ولایت آمده/بهرنبرد دشمنان هست چو ذوالفقارما/نائب مهدوی نگر مژده به امتش دهد/شوردهدبه یاورو لشکر بیشم
مژده‌ای آمد ز ماه راستینشد برون دست نهان از آستین
دست غیب آمد به جان برخاستندخفتگان دامن‌کشان برخاستند
خفتگان جور دگر می‌خواستندبهر خود گور دگر می‌خواستند
لاکن آمد گفت این گور شماستاین چنین رنجی و این نور شماست
پیش از این در آب و نان پرداختیدتن ره بیهودگان انداختید
بعد از این باید به جان برخاستناز زمین و از زمان برخاستن
بعد از این پرواز بی صرف عددبی مقامات و موازین حسد
جان گرفتم از عدم تا جان دهمآنچه دشوار تو بود آسان دهم
ای خوشا این برک
امشب عالم غرق در شور و ضیایی باشدامشب احمد بانی ما، عین الیقینی باشدامشب از عرش الهی، از همان کعبه نورعلی «ع» آمد که بهشت مژده نامش باشدبهترین خلق خلایق، امشب از نزد خداروح عرفان و صفا و مهر و ایمان باشدروز، روز پدر است و شب شده ماه و عسلعشق آن است که علی «ع» الگوی عالم باشدامشب هر آیه ی قران بوی ﷲ داردامشب هر آینه در مهر علی«ع» جا داردامشب و هر شب دیگر، گویم از نزد رسولعلی «ع» آمد که علی«ع»، نغمه ی ایمان داردمن که هستم که زنم بوسه بر آن شیر خد
مژده بده، مژده بده، یار پسندید مراسایه او گشتم و او برد به خورشید مرا
جانِ دل و دیده منم، گریه خندیده منمیارِ پسندیده منم، یار پسندید مرا
کعبه منم، قبله منم، سوی من آرید نمازکان صنمِ قبله نما خم شد و بوسید مرا
پرتو دیدار خوشش تافته در دیده منآینه در آینه شد: دیدمش و دید مرا
آینه خورشید شود پیش رخ روشن اوتابِ نظر خواه و ببین کاینه تابید مرا
گوهرِ گم بوده نگر تافته بر فرق فلکگوهریِ خوب نظر آمد و سنجید مرا
نور چو فواره زند بوسه بر این باره زندرشک
 امام صادق ع فرمود جبرییل  بر محمد ص نازل شد  وگفت  ای محمد خداترا مزده مبدهد بملودی که ا ز فاطمه متولد شود وامت و اورا بعداز تو بعداز  میکشند فرمود ای جبریبل حبرییل  باسمان  بالا رفت وسپی فرمود امد وهمان سخن  کفت پبغمبر فرمود ای جبرییل سلام بپروردگار،م  مرا .بمولودی  که از فاطمه متولد شود وامتم اورا بکشند نیازی، نیست جبرییل باسمان بالا رفک و سپس فرود امد وگفت ای محمد پرودگارت بتو سلام مبرساند وترا مژده میدهد که امامت وولایت ووصیت را در ذ
معرفی کتاب به مناسبتکتاب کودک : مژده گل؛ داستان‌هایی از زندگی امام سجاد (ع)؛ جلد ششمنویسنده : محمود پور وهاب
«داستان‌هایی از زندگی امام سجاد (ع)» جلد ششم از مجموعه‌ی مژده‌ی گل نوشته‌ی محمود پوروهاب و به تصویرگری حامد زاهد است. این کتاب داستان‌هایی از زندگی امام سجاد (ع) را به زبانی شیرین و جذاب برای کودکان و نوجوانان بیان می‌کند.
با سلام.
مژده مژده: پکیج کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان!
این پکیج مانند بقیه پکیج های کسب درآمد نیست! در این پکیج تقریبا 100 روش کسب درامد از اینترنت آموزش داده شده.
بنده خودم این بسته را تهیه کردم و راضی هستم.
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هشتم
.
اولین ایستگاه مترویی رو که پیدا کردیم رفتیم تو
دوتایی داشتیم مسیر هارو با انگشت دنبال می کردیم ببینیم کجا و چه طوری باید بریم که انگشتمون رسید به هم 
زدیم زیر خنده
خونه هامون دوتا ایستگاه مترو باهم فاصله داشت
سوار شدیم 
مژده باید زود تر پیاده می شد
خواستیم خط عوض کنیم که ثدای قار و قور شکمم بلند شد
_مژده بیا یه چیزی بخوریم من دارم از گرسنگی میمیرم
نگاه اون و چشمای ملتمس من گره خورد تو هم و یهو منفجر شدیم از خنده
یه سا
طی آخرین تفال‌هایی که به دیوان حافظ زدم، به این نتیجه رسیدم که احتمالا اون آدمی که حافظ قبلا مژده‌ی حضورش در زندگیم رو می‌داد و اطمینان می‌داد که به زودی سر و کله‌ش پیدا میشه، بر اثر کرونا خواهد مرد!
چون تازگی‌ها حافظ فقط بحث رو عوض می‌کنه و راجع به این که باید خدا رو عبادت کنم و خلق نیکو داشته باشم حرف می‌زنه :|
+ عیدتون مبارک:)
به نام خداوند بخشنده مهربان
با سلام.
مژده مژده: پکیج کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان!
این پکیج مانند بقیه پکیج های کسب درآمد نیست! در این پکیج تقریبا 100 روش کسب درامد از اینترنت آموزش داده شده.
بنده خودم این بسته را تهیه کردم و راضی هستم.
ادامه مطلب
السلام علیک یا اباصالح المهدی عج
سحر نوید دهد صبح نور نزدیک است
زمان غم بسر آمد سرور نزدیک است

شفق زده است ز مشرق فروغ صبح امید
دهید مژده که روز ظهور نزدیک است
اللهمَّ عَجّل لِوَلیکَِ الفَرَج بِحَقِ اَلْزِینَبْ سَلٰامُ اَللّهْ عَلَیْها
ظهور بسیار نزدیک است⏳
بسم رب الشهدا .
#قسمت_پنجم
.
دستم رو بردم جلو دست دادم
_من ترانه ام
_منم مژده
راه افتادیم سمت دانشگاه آخه خیلی فاصله نداشت 
کلی آدم واسه ثبت نام اومده بودند
با خانواده هاشون البته
من و مژده هم با هم رفتیم 
اولین بار بود دلم می خواست یکی کنارم باشه
اون رشته ی معماری قبول شده بود و مجبور شدیم جدا شیم واسه ثبت نام 
ولی شماره هم رو گرفتیم که حداقل بعدش تنها نباشیم و اولین ناهار دانشجوییمون رو با هم بخوریم
هرچی به دانشکده ی علوم قرآنی نزدیک تر می شدم
سعدی علیه الرحمه می فرماید:
کسی مژده پیشِ انوشیروانِ عادل آورد. گفت: "شنیدم که فلان دشمنِ ترا، خدای عزّوجلّ برداشت."
گفت: "هیچ شنیدی که مرا بگذاشت؟"
اگر بِمُرد عدو، جایِ شادمانی نیست
که زندگانیِ ما نیز جاودانی نیست

پی نوشت1:
این گل زیبا تقدیم به شما...
“به خدا ساده ترین شعرِ منی … می فهمی ؟”بهترین فرصت عاشق شدنی … می فهمی ؟
به چمنزار جهان جز تو نروییده گلیگل زیبای میان چمنی … می فهمی ؟
مژده ی روشن وصلی و دلم با تو خوش استمستی باده و جام کهنی … می فهمی ؟
و برای من دور از وطن خانه به دوشنبض خوب ضربان وطنی … می فهمی ؟
نتوان از تو نوشت از تو سرود از تو گذشتخارج از مطلب و حرف و سخنی … می فهمی ؟
شاعر این غزل از چشم تو ویران شده استکه برایش بت سیمین بدنی … می فهمی ؟
"دادگاه اعتراض به عمل آمده را وارد دانسته و به استناد مواد فلانِ قانون اجرای احکام مدنی، حکم بر بطلان عملیات اجرایی و رفع توقیف از خودرو به نفع معترض ثالث صادر میکند."
مژده دهید باغ را بوی بهار میرسد!
جیییییییییغ!
بعد چهل و اندی روز، بالاخره یه جمله مثبت حقوقی خوندم! :))))
چقد حالم بهتره!!!!!
مسابقات ورزشی طناب زنی مجازی برای دانش آموزان دبیرستان پارسایادواره 
 سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی
مژده                          مژده
✅کمیته آمادگی جسمانی تربیت بدنی دبیرستان پارسا برگزار می نماید.☑️ #ورزش_در_خانه☑️ #مسابقات_طناب_زنی✅بیشترین تعداد طناب زنی در ۳۰ ثانیه به نفرات اول تا سوم حکم و جایزه اهدا میگردد.
شرایط شرکت در مسابقه✔️اجرا حتما باید در منزل یا محیط کار باشد✔️شرکت کننده باید به طور کامل و واضح در ویدئو مشخص باشد✔️زمان وی
آب زنید راه را هین که نگار می‌رسد
مژده دهید باغ را بوی بهار می‌رسد

راه دهید یار را آن مه ده چهار را
کز رخ نوربخش او نور نثار می‌رسد

چاک شدست آسمان غلغله ایست در جهان
عنبر و مشک می‌دمد سنجق یار می‌رسد

رونق باغ می‌رسد چشم و چراغ می‌رسد
غم به کناره می‌رود مه به کنار می‌رسد

تیر روانه می‌رود سوی نشانه می‌رود
ما چه نشسته‌ایم پس شه ز شکار می‌رسد

باغ سلام می‌کند سرو قیام می‌کند
سبزه پیاده می‌رود غنچه سوار می‌رسد

خلوتیان آسمان تا چه
متن ترانه ماهور به نام های زنید

های زنید هوی کشید یار بر این خانه شوداین من مغرورو ببین واله و دیوانه شودازقدمش نفس نفس هوای دل تازه شودمژده ز ناز قدمش عشق به اندازه شودهای زنید هوی کشید که رقص جانانه شودآنشه بی نام و نشان همدم پیمانه شودهای زنید هوی کشید که رقص جانانه شودعاشق بی نام و نشان همدم پیمانه شودکام تمام عاشقان عسل شود شکر شودگل بدهید شهر را که غصه بی ثمر شودحال خراب دل ما بر همگان عیان شوداین دل پیر ما دگر جوان شود جوان شودهای زنید
مژده
مڗده

با۲۵/۰۰۰ تومان تخفیف همیت حالا از سایت دیجی کالا خرید نمایید
برای خرید های بالای ۵۰/۰۰۰ تومان
کافیست از قسمت  پیوندها وارد سایت شده و  اقلام مورد نظر خود را انتخاب نمایید

و در اخر قبل از پرداخت وجه کد تخفیف زیر را بزنید تا مبلغ ۲۵/۰۰۰ تومان از فاکتور شما کم شود
 کد frsh25

با خیال راحت درب منزل جنس های خود را تحویل بگیرید
هر که می‌خواهد که قوی‌ترین مردم باشد بر خدا توکّل نماید.
امام موسی کاظم.ع‌.
مژده ای دل که دگرباره بهار آمده است
خوش خرامیده و با حسن و وقار آمده است
به تو ای باد صبا می دهمت پیغامی
این پیامی است که از دوست به یار آمده است
شاد باشید در این عید و در این سال جدید
آرزویی است که از دوست به یار آمده است
سال نو بر شما بزرگوار و خانواده محترمتان تبریک و تهنیت باد انشالله سالی سرشار از سلامتی و بهروزی و موفقیت در پیش داشته باشید.
ارادتمند داود سه یک کار
حالا که کتاب خوان های بی پول تو وبم زیادن :دی  بذار دو تا سایت دیگه م معرفی کنم که اکثر کتاباشون با تخفیفی حدود پنجاه درصد می فروشن
البته به نظر میاد کتاباشون یه نمه قدیمی باشه و اینکه من خودم تا حالا خرید نکردم ازشون و نمیدونم قابل اعتمادن یا نه دیگه تصمیم گیری با خودتون

http://ketabantakhfif.ir

http://takhfifkadehketab.com
*به مناسبت گرامیداشت  هفته کتاب ، کتابخوانی و کتابدار *
ازپنج شنبه  مورخ 23/8/98 لغایت پنجشنبه 30/8/98
بخشودگی جرایم دیر کردی در قبال عودت کتاب در کتابخانه در نظر گرفته شده است .

بخشودگی جرایم دیر کردی  صرفا منوط به بازگرداندن همه کتاب ها توسط عضو می باشد.
و همچنین:
شنبه مورخ 25/8/98 درتمامی کتابخانه های عمومی کشور عضویت رایگان می باشد
شرایط ثبت نام برای عضویت رایگان
-تکمیل فرم تقاضای عضویت
-یک قطعه عکس 4×3
       -  فتوکپی کارت ملی   یا    شناسنا
امام صادق ع در حدیثی طولانی فرماید چون خدا مومن را از گورش در اورد تمثالی با او خارج شود که در جلو اوراه رود هرگاه مومن یکی از هراسهای روز قیامت را ببیند تمثال باو گوید چه خوب کسی بودی تو که از گور همراه من در امدی و همواره مرا بشادی و کرامت خدا مژده دادی تا انرا دیدم سپس گوید تتو کیستی گوید من ان شادی هستم که در دنیابه برادر مومنت دسانیدی خدای عزوجل مرااز ان شادی افریدتاترامژده دهم 

پاییز که باشی می دانی ...
زیر پای عابران ، کوچه بی قرار بهار نشسته !
آخر قصّه پاییز همیشه بهار است !
حتی اگر از زمستانی سخت بگذرد !
پاییز که باشی ، به تقویمت بهار بر می گردد !

شاعر : مژده لواسانی ( کتاب خونِ انار گردن پاییز است )

دومین دوره مسابقات ورزشی شنا و درازونشست مجازی برای دانش آموزان دبیرستان پارسا یادواده سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
مژده                          مژده
✅کمیته آمادگی جسمانی تربیت بدنی دبیرستان پارسا برگزار می نماید.☑️ #ورزش_در_خانه☑️ #مسابقات_شنا ☑️ #مسابقات_درازونشستبیشترین تعداد شنا و درازونشست در ۳۰ ثانیه،به نفرات اول تا سوم حکم و جایزه اهدا میگردد.
شرایط شرکت در مسابقه✅اجرا حتما باید در منزل یا محیط کار باشد✅شرکت کننده باید به طور ک
چه لذت بخش است احساس گرمای آغوش خدا ...
درست لحظه ای که همه دانسته هایت، دوس داشتنی هایت، اصلا همه داشته هایت را کناری می گذاری و از عمق جان، ندای "الهی و ربی من لی غیرک" سر می دهی ...

تبریک نوشت: عید دیروز و امروزتون خیلی خیلی مبارک
دعا نوشت: آغوش گرم خدا نصیب هممون
رئیس باشگاه ناپولی، اورلیو دی‌لورنتیس اعلام کرد مژده‌ای برای هواداران این تیم دارد و امروز دوشنبه باشگاه ناپولی پیوستن یک بازیکن جدید به این تیم را رسماً اعلام خواهد کرد. ناپولی که امسال با اختلاف زیاد نسبت به یوونتوس، فصل را با کسب مقام دوم سری آ به پایان رسانده در اولین فصل فعالیت زیر نظر کارلو آنچلوتی موفق به کسب 79 امتیاز در این لیگ شد و از این گذشته در چمپیونزلیگ هم بازی‌های خوبی به نمایش گذاشت تا هوادارانش را به سال آینده امیدوار کند
تولد!!!
نمی تونستم تا مدت ها این اتفاق رو درک کنم!!
اما اتفاقه قشنگیه، خییییلی، توی این اتفاق، عاشق خدا میشی
تولد یه انسان، خیییلی قشنگه .. 
وقتی قدر این تولد رو بدونی، توی دنیا فقط عاشق خدا میشی ..

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود
ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

چه گویمت که به میخانه دوش مست و خراب
سروش عالم غیبم چه مژده‌ها دادست

که ای بلندنظر شاهباز سدره نشین
نشیمن تو نه این کنج محنت آبادست

خدایا در خودم، هر روز تولدی و تولدی و تولدی از تو می خو
مثلا من بگویم:
منع خویش از گریه و زاری نمی آید ز من 
طفل اشکم خویشتن داری نمی آید ز من 
یا بگویم:
مشعلی در دست بادم حال و روزم خوب نیست
در دل آتشفشان هم این چنین آشوب نیست
و تو بگویی:
 هان مشو نومید چون واقف نیی از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
یا چه می دانم مثلا بگویی: 
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند...
و من روشن شوم، لبخند شوم، جوانه امید در دلم شکوفه بدهد!

* لاهوتی.     
رهی، انسیه سادات هاشمی، حافظ  

یک چیزهایی ممکن است شما
مشاهده کنید که برای شما ناپسند باشد؛ فرض کنید گرایش سیاسی فلان شخصیّت یا
اِشکال در کار فلان مسئول در فلان قوّه برای شما ناخوشایند است. اگر صد
مورد از این حوادث را هم مشاهده میکنید، ناامید نشوید؛ این آن توصیه‌ی قطعی
و اصلی من است. ناامید نشوید! همه چیز امیدبخش است برای ما، همه چیز
نویددهنده است برای ما. همان طور که اشاره کردم، ما یک ملّتی هستیم که
عوامل مژده‌دهنده در پیرامون ما و در درون ما بمراتب بیشتر است از عوامل
سلام
این پست رو خاطرتون هست؟
امروز میخوام این مژده رو به جوامع بشری بدم که استاد سبک جدیدی از آثار رو دارن خلق میکنن که خداروشکر تمایل بیشتری به رئالیسم داره و کم کم داره به واقعیات دنیای پست مدرن نزدیک میشه :)
برای اینکه عمق و ارزش اثر اخیر رو پی ببرید عکس واقعی صحنه ای که در این اثر به نمایش گذاشته شده رو هم براتون قرار میدم ^_^

ادامه مطلب
میفرماید کسی شایسته دریافت بشارت و مژده است، ک اهل دریافت اشارت ها و نشانه ها باشد.اهل نظر معامله با اشنا کنند.
این دنیا سراسر نشانه و اشارت است،منتها گوش نامحرم نیست جای پیغام سروش.
حمید خان چقدر نشانه و اشارت دیدی و نادیده گرفتی شون!!عملا گذاشتند تو کاسه ات،ولی زدی زیر کاسه و همه رو ریختی زمین.بترس از معصیت شاهدی ک هم قاضی است و هم صیاد.چقدر خدا بدش کی اد از اون حرکت و بهت اخطار هم داد.اما تو ندید گرفتی
ای هدهد صبا به سبا می فرستمت
بنگر که از کجا به کجا می فرستمت
حیف است طایری چو تو در خاکدان غم
زین جا به آشیان وفا می فرستمت 
در راه عشق مرحله ی قرب و بعد نیست
می بینمت عیان و دعا می فرستمت 
هر صبح و شام قافله ای از دعای خیر
در صحبت شمال و صبا می فرستمت 
تا لشکر غمت نکند ملک دل خراب 
جان عزیز خود به نوا می فرستمت
در روی خود تفرج صنع خدای کن
کآیینه ی خدای نما می فرستمت 
تا مطربان ز شوق منت آگهی دهند
قول و غزل به ساز و نوا می فرستمت
ساقی بیا که هاتف غیب
بسم الله الرحمن الرحیم مژده برای علاقه مندان علوم  غریبه کتابهای تخصصی *نایاب* و بسیار کاربردی  ○علوم غریبه○ موجود میباشد که  به صورت نسخه خطی و چاپ قدیم و جدید فقط در دسترس افراد عامل عادل و متقی و با سطح معلومات کافی  با مبلغ منصفانه  در قالب فایل پی دی اف  قرار میگیرد برای عوام  معذور میباشم و عفو بفرمایند
از طریق  تلگرام این شمارهبا دوستان آماده ارتباط و خدمترسانی هستم 
والسلام علیکم 09028425714
بسم الله الرحمن الرحیم مژده برای علاقه مندان علوم  غریبه کتابهای تخصصی *نایاب* و بسیار کاربردی  ○علوم غریبه○ موجود میباشد که  به صورت نسخه خطی و چاپ قدیم و جدید فقط در دسترس افراد عامل عادل و متقی و با سطح معلومات کافی  که اهلیتشان محرز شود در قالب فایل پی دی اف  قرار میگیرد برای عوام  معذور میباشم و عفو بفرمایند
از طریق  واتساپ  این شمارهبا دوستان آماده ارتباط و خدمترسانی هستم 
والسلام علیکم 09028425714
ماهمه بسته امیدی که به فرداداریم/درجهان عشق فقط ازبرمولاداریم/بنده حضرت حق وهمگی اهل ولا/دل خود درگرو احمد وطاهاداریم/اهل بیت نبوی اسوه والگوی بشر/افتخاری که همه ازبردنیا داریم/مژده دادند همه یوسف حق می آید/دلخوشی ازبرآن یوسف دلهاداریم/بهریاری ولایت همگی آماده/رهبری مثل علی سیدوآقا داریم/روزهامیگذرد حادثه ها می آید/انتظار فرج یوسف زهرا داریم/
پیامبر اکرم (ص):
 خدیجه! کجاست همانند خدیجه؟ در آن هنگام که مردم مرا تکذیب می کردند، او مرا تصدیق کرد، و او برای دین خدا با من همکاری و همیاری نمود، و با ثروت خود مرا برای پیشبرد دین کمک کرد، خداوند متعال به من فرمان داده است که خدیجه علیهاسلام را به داشتن خانه ای از یک گوهر در بهشت که رنج و ناآرامی در آن نیست مژده بدهم.

۱۰ رمضان المبارک مصادف با ۱۵ اردیبهشتوفات ام المومنین ؛ اولین بانوی مسلمانهمراه و یار وفادار پیامبر صل‌الله‌علیه‌و‌آلهح
مژده                                                                      مڗده

با ۴۰/۰۰۰ تومان تخفیف همین حالا از سایت دیجی کالا خرید نمایید

کافیست از قسمت پیوندها بر روی نام digikala بزنید تا وارد سایت شوید و اقلام مورد نظر خود را انتخاب کرده

و در اخر قبل از پرداخت وجه کد تخفیف زیر را بزنید تا مبلغ ۴۰/۰۰۰ تومان از فاکتور شما کم شود
 کد cwrp

با خیال راحت درب منزل جنس های خود را تحویل بگیرید

برای خرید های بالای ۱۵۰/۰۰۰ توم
زنده شو ای شهر دل مرده که باز
کـــــاروانی از شهیــــــــدان آمده
ذکر یا زهراست بر لب چشم انتظاران شما اینک
در خــــــزان شهر آمده گویا بهـــــاران شما اینک
ای شکسته استخوان ها السلام...
السلام ای قهرمان ها الســـــلام...
...
مداحی زیبای مژده یوسف کنعان
پیک اول را  که در پیمانه ریخت...آبرومان  در ره میخانه ریخت...
پیک دوم را به عشق او زدیم....باده سر شد ؛ما همه هو هو زدیم...

پیک سوم را زدیم و سوختیم...تار دل بر پود مستی دوختیم...
پیک چهارم پیک اهل راز بود...ساقی بامیخوارگان دمسازبود..

پیک پنجم پرده را از هم درید..مژده ی کشف وشهوددل رسید..
پیک ششم همرهی با دار بود...شوق وصل ووعده ی دیداربود...

پیک هفتم ما همه ساقی شدیم...ساقی و جام می و باقی شدیم...
هفت پیک عشق مستم کرده است...ساقی امشب می پرستم کرده است...
شکرکن این افتخاروعزت وشوروشعور/سوی ایرانی رسیده یک حماسه درحضور/بانگ الله.اکبراو پرنموده این جهان/گشته الگوی زمانه میبرد تزویر وزور/بابصیرت ملت ماهست در خط امام/میرسدسوی شهیدان مژده عشق وسرور/دررکاب رهبرما امتش آماده باش/درمه بهمن رسیده بهرماخورشیدنور/گام آخربهرمهدی آمده باانقلاب/میرسدکم کم زمان آن تجلی ظهور/
شیعه باشد افتخارش دوستدار فاطمه است/مثل فرزندان زهرا سوگوارفاطمه است/فاطمیه داغ سخت وگریه های مرتضی/یادمان سیلی برگلعذارفاطمه است/نور چشمان محمدیاور دین وعلی/کوثر حق جلوه های آشکارفاطمه است/بهر فرزندان زهرا هم یتیمی سخت شد/ این خودش داغ حزین وناگوار فاطمه است/باولایت محوری او درس داده شیعه را/یاعلی گفتن همیشه چون شعارفاطمه است/او بصیرت داده برما تاقیام مهدوی/در رکاب رهبری شو چون نگارفاطمه است/از عنایتهای زهرامالک و عمارهست/شیعه تاروز قی
ای هدهد صبا به سبا میفرستمت// بنگر که از کجا به کجا میفرستمت
حیفست طایری چو تو در خاکدان غم// زاینجا به آشیان وفا میفرستمت
در راه عشق مرحله قرب و بعد نیست// می بینمت عیان و دعا میفرستمت
هر صبح و شام قافله ای از دعای خیر// در صحبت شمال و صبا میفرستمت
تا لشکر غمت نکند ملک دل خراب// جان عزیز خود به نوا میفرستمت
ای غایب از نظر که شدی همنشین دل// می گویمت دعا و ثنا میفرستمت
در روی خود تفرج صنع خدای کن// کائینه خدای نما میفرستمت
تا مطربان ز شوق منت آگهی دهند
به زمین تا که رسیدی همه جا زیبا شد
هرچه گل بود شکفت و دل باران وا شد
هر فرشته به تو یک نام بهشتی می داد
آسمان دید که مجموعه ی آن “زهرا” شد
گفت آهسته که خورشید بتابد همه جا
این چنین نام تو اعلام به یک دنیا شد
رسمشان بود عرب ها که به گُل پشت کنند
رحمت آمدنت مژده ی”اعطینا” شد
یک شب آویخته شد چادرت از عرش خدا
عطر رویایی آن قسمت مریم ها شد
عشق هنگام نمازت به تماشا آمد
“وندرین دایره، سرگشته ی پابرجا” شد
روز میلاد شما بود و دلم خواست، غزل
عرض تبریک قش
دین واسلام وولایت همه احسان حسن/مکتب پاک محمدرخ ایمان حسن/پسر حیدروزهرا شده خورشیدولا/گشته تفسیرامامت برقرآن حسن/زقدوم وکرم او شده کوثر جاری/مذهب شیعه نگینش بشود جان حسن/دست زیبای کرامت بدهد شاه وگدا/کاش گیرم به قیامت گل دامان حسن/مجتبی چله نشین سحر ماه خدا/دردها لطف بخواهد بردرمان حسن/کشوروملت ورهبر همه دربیمه او/میشود اسوه دنیا همه ایران حسن/مژده داده برمهدی که رسد روز ظهور/لشکرخامنه ای هست چوجانان حسن/
باسلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی؛
این سایت به تازگی آغاز به کار کرده است و بزودی مطالب جذابی پیرامون ازدواج ٬ خانواده و همسرداری بر روی آن بارگزاری خواهد شد.
همچنین بخشی به پاسخ سؤالات شما اختصاص می یابد.
اگر شما بدنبال مطلبی به این سایت آمده اید و آن را پیدا نمیکنید ! ما به شما میگوییم سیاستمان اندکی فرق کرده است و بنابه دلایلی تعدادی از مطالب حذف شده اند !
اما به شما این مژده را می دهیم که با دنبال کردن ما و دادن نظرات خود می توانید مطالب م
هوادارانِ رادیو مصاف، مژده!پس از سالها دوباره برگشتیم...این بار با « رادیو مهدیاران »
 با اجرای بهترین صداپیشه‌های کشور
قسمت اول: ویژه برنامه نوروز 99
زمان انتشار: امشب، سه شنبه 27 اسفند، ساعت 22:30 ؛ کانال مهدیاران
حتما این قسمت زیبا را در کنار خانواده گوش کنید و از آن لذت ببرید
شدپیامی جاودانه شعرهای انتظار/باولای مهدویت درجهان شدیادگار/یوسف زهراهمیشه مهربانی میکند/شیعه داردتا قیامت بهرایشان افتخار/بهرآن روز ظهورش کن تو اصلاح درون/اوامیداهل عالم حجت پروردگار/میرسدبهرعدالت با سپهرحیدری/جمله یاران ولایت بهرمولابیشمار/مژده احمدوآلش آن ظهورمهدی است/ناگهانی طلعت او در جهان شدآشکار/وقت هم عهدی رسیده شیعیان کاری کنید/تاشودزیبا زمین وآسمان وروزگار/
وَلَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِنَ الْأَمْوَالِ وَالْأَنْفُسِ وَالثَّمَرَاتِ ۗ وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ (سوره مبارکه بقره ایه 155)
و البته شما را به پاره‌ای از سختی‌ها چون ترس و گرسنگی و نقصان اموال و نفوس و آفات زراعت بیازماییم، و صابران را بشارت و مژده بده.
ادامه مطلب
دیشب حضرت حافظ گفت:« ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش ... بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش» 
دیوان رو بستم. نذاشتم حرفش تموم بشه که من اگه می‌خواستم اینو بشنوم، سراغ حافظ نمی‌رفتم. بهش گفتم اینو باید میاوردی جلوی چشم من: «بیا ای طایر دولت! بیاور مژده‌ی وصلی»
اشتباه نکنید؛ نه عاشق شدم و نه دلم برای مامانم اینا تنگ شده :)) فقط شونه‌هام درد گرفته از سنگینی باری که سال‌هاست به دوش می‌کشمش و دردی که قلبم رو مچاله کرده. دوست نداشتم این‌جا،
گریه ی باشوق داردکوچه های انتظار/عشق مولابهرشیعه عزت است و افتخار/زمزم خوب پرستش یادمان مهدوی است/برترینِ حجت دین آن ولی کردگار/رو به اصلاح درونت تا کمال بندگی/اسوه باشدحضرت او در تمام روزگار/درجهان ازلطف مولا شیعه راآرامش است/دشمنانش خوار ورسوا درطفیل ذوالفقار/لشکر آماده باشش شیعه رامملوشده/از نسیم رحمت اومیرسدفصل بهار/اشک چشمان ولایی بروصالش رهگشاست/گشته خورشیدولایت روشن ازآن نگار/ازیمن یاازخراسان لشکرش سرمیرسد/دررکاب نائب او پربود
جمعه هاتامیرود دلها پریشان میشود/هرامید وصل مولاهم پشیمان میشود/غم فراوان گشته اینک درزمین و زندگی/شیعه هم ازظلم دشمن باز گریان میشود/قلب عاشق خوگرفته با سپهرمهدوی/تاشود پایان جمعه قلب حیران میشود/مژده ها دادند بهر آن ظهور ناب او/دیده ودل درحوادث پرز افغان میشود/وقت آن گشته که باهم رهرومهدی شویم/باولایت قلب مومن گنج ایمان میشود/این علامتهای دنیا عطر او آورده اند/باظهور ناب مهدی سخت آسان میشود/
باران رحمت حق ازآسمان ببارد/درماه خوب ایزد بر شیعیان ببارد/یک قطره اشک بنده اندرسحرگلستان/با معرفت زچشمی بهرامان ببارد/درلحظه های افطاربرکت به سفره آید/آن بخشش الهی برمومنان ببارد/گنج دعاو اخلاص فصل بهارقرآن/وقت پرستش حق بردوستان ببارد/حب نبی وآلش آرد گل ولایت/اندرمه مبارک برماعیان ببارد/صاحب زمان ظهورش مژده برای عالم/جبریل درشب قدربر اونشان ببارد/
آقابیاکه موسم فردارسیده است/مژده برای موعد زهرا رسیده است/این جان بی رمق دگر بی حال میشود/رنج تحملی که برجانهارسیده است/قرآن وآل مصطفی درانتظارتو/اکنون زمان دولت طاهارسیده است/ازگریه های شیعیان سیلاب جاری است/گویاامید برتر دلها رسیده است/ای تک سوار فاطمی توذوالفقارحق/وقت شکوه دین ماتنهارسیده است/صدلشکری فراهم از یاران جان نثار/اندررکاب رهبر وآقارسیده است/اینک ظهور انورت مشکل گشای ماست/اهل جهان بگوید آن مولارسیده است/
بهرنابودی دشمن آن دوایش وحدت است/انقلاب ماجهانی آن ندایش وحدت است/هست پیغام امام وهر شهیددروطن/میرسددرگوش عالم با صدایش وحدت است/هرشهیدپاک میهن چون سلیمانی عزیز/سوی ایرانی همیشه دردعایش وحدت است/مردمیخواهدحماسه بر شکست دشمنان/گنج آزادی ملت تا رهایش وحدت است/زمزم عشق و بصیرت درولایت محوری است/فجر پیروزی ایران باصفایش وحدت است/دررکاب رهبرخودامتی آماده باش/جانفشانی برولایت دروفایش وحدت است/جنگ مابادشمن حق مژده پیروزی است/رهبری ازملت خود
دررکاب رهبرم آماده هستم جانفشان/حجت پاک الهی او ولی با نشان/هم زنسل اهل بیت وهم ز اولادحسین/بهرایران ولایی حضرت آقاامان/میدهدپیغام دین را بانوای کربلا/حضرت سیدعلی شد رهبر ایرانیان/درتجلی حقیقت او ولایت سوی ما/دائمادارد هدایت ازبرای شیعیان/برامام وبرشهیدان رهرو والامقام/مقتدای اهل عالم درمیان این جهان/میدهد مارابصیرت مثل عماربزرگ/مژده هاداده به شیعه بر شکست دشمنان/زمزم اخلاص ایشان هست توفیقی عظیم/افتخار شیعیان شدازبرای دوستان/حضرتش آم
شب یلدای طولانی سرآغاز زمستان است/درآن یک خاطراتی خوب بهر اهل ایران است/ولی یلدای ماشیعه همیشه غربت مهدی/فراق ودوری مولابرای دل پریشان است/دراین سختی مشکلها نسیم رحمتش آمد/بماصد مژده می آیدزمستان روبه پایان است/بوددربعدشب صبحی که خورشیدخدادارد/شکوه این جهان روزی همان مهدی دوران است/برای سختی عالم فقط یک راه حل باشد/طلوع روزموعودش همان تصویر آسان است/رسداز دشمن شیعه ستمکاری بسیاری/حمایت ازولایت هم همان مصداق ایمان است/ظهوریوسف زهرا دعای
در تاریخ 1398/08/25 پیش دبستانی دخترانه سما از کتابخانه عمومی نیمروز زابل به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی بازدید کردند که  کلاس شعر خوانی از کتاب بخور تو سیب نوش جون/ مفیده اون فراوان از مژده پورحسینی و کتاب کله کدو چه ماهه / فکر گل و گیاهه از ناصر کشاورز برگزار شد که بچه با شوق و هیجان خاصی گوش دادند و در پایان شعری در مورد کتاب خواندند.
دین ماباخلقت صاحب زمان کامل شده/گنج زیبای عدالت بهراوحاصل شده/این جهان درانتظارش ناگهانی میرسد/باظهوراو سعادت بربشرنائل شده/حضرت مهدی همیشه مرهم دل میشود/کشتی دین باولایت راهی ساحل شده/ازنبی تاآل پاکش مژده مهدی دهند/لطف حق ازحضرت اوشیعه راشامل شده/پادشاه آفرینش آن امام آخرین/درتجلی حقیقت عشق اودردل شده/باظهوردلنشینش عقل راپر میکند/دشمنی ونقشه هاشان درجهان باطل شده/
اندراین شادی شیعه کاش مهدی سررسد/آن زمان مژده های ناب پیغمبررسد/کربلاو فاطمیه آرزویش کرده اند/موسم مرهم گذاری بردل حیدررسد/نیمه شعبان رسیده شدامیدمافزون/وقت نابودی برای دشمن کافر رسد/یاورانی پاک ومخلص دررکابش جان نثار/دردفاع از ولایت معنی کوثررسد/عید عظمایی برای مصطفی واهل بیت/بهرنورانی دلها زمزم رهبررسد/طلعت رخسارمهدی باظهورش آشکار/کن دعااز بهرمولاناگهان سروررسد/
دانلود آهنگ جدید سینا بهداد سیزده بهار
Downlaod New Music Sina Behdad 13 Bahar
دانلود آهنگ شاد و زیبا سینا بهداد بنام ۱۳ بهار تیتراژ با کی بریم سیزده بدر
دانلود اهنگ ۱۳ بهار با صدای سینا بهداد از پلی نیو موزیک
دانلود موزیک و ترانه تیتراژ فیلم با کی بریم سیزده بدر
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید…
تکست و متن آهنگ سینا بهداد سیزده بهار
ای که قدمات رنگ خنده هات
مژده ی فصل گرماست
وقتی که از راه میرسی آخر
عمر سرماست
ای که قدمات رنگ خنده هات
مژده ی فصل گرم
گریه باشوق داردکوچه های انتظار/عشق مولابهرشیعه عزت است و افتخار/زمزم خوب پرستش یادمان مهدوی است/برترین حجت دین آن ولی کردگار/رو به اصلاح درونت تا کمال بندگی/اسوه باشدحضرت او در تمام روزگار/درجهان ازلطف مولا شیعه راآرامش است/دشمنانش خوار ورسوا درطفیل ذوالفقار/لشکر آماده باشش شیعه رامملوشده/از نسیم رحمت اومیرسدفصل بهار/اشک چشمان ولایی نائل صاحب زمان/گشته خورشیدولایت روشن ازآن نگار/ازیمن یاازخراسان لشکرش سرمیرسد/دررکاب نائب او پربودگنج ع
نیمه شعبان رسیده تاجهان زیباشود/موسم شوروعبادت ازبریکتاشود/مژده میلادمهدی پرشده اندرزمین/جاودانه اهل بیت وحضرت زهراشود/اوامیدحق پرستان ازبرای بندگی است/یوسف حق بهر شیعه سیدومولاشود/برنبی ومرتضی واهل بیت اوسلام/اندراین عیدولایت شادمان آقاشود/حضرت سیدعلی وامتش آماده باش/تافرج ازبهرمهدی درجهان برپاشود/عیدی حق سوی شیعه هست آن روزظهور/پرزگلهای بهاری دامن صحراشود/
درشب قدرخدالطف وعنایت دارد/شیعه راحضرت اوفیض وکرامت دارد/برسد مومن شوریده به درگاه وصال/با علی سوی دلش گنج ولایت دارد/زمزم آل نبی گوهر چشمان بشر/این همه عشق فقط اوز امامت دارد/معرفت لازمه درک شب قدر خداست/تاسحر شوردعا مزدحلاوت دارد/اشک چشمان ولایی شب قدری زیباست/ ازبر شیعه فقط نورهدایت دارد/میرسد مژده مهدی به تمنای ظهور/موسم یاری او وقت اطاعت دارد/
برولایت دربصیرت مالک وعمار شو/جان به کف ازبهرمولا میثم تمارشو/لطف حق باشدفراوان برولایت محوری/مثل زهراو حسینش طالب ایثارشو/کربلا سقا بخواهد مثل عباس غیور/انقلابی وبسیجی درهمه اعصارشو/میشود قرآن وعترت یادگار مصطفی/بهرقانون و ولایت محرم اسرارشو/راه ورسم کشورما هست درخط امام/دشمن شیطان دنیا مانع اغیارشو/مژده روز ظهورمهدوی کم کم رسد/عاشق آن لحظه های عزت دیدارشو/
مژده به قرآن آموزان عزیز و همراهان گرامی ما  ضبط فیلم آموزش صوت و لحن ویژه قرائت ترتیل، مبتنی بر اجراهای ناب استاد پرهیزگار، در استودیو کانون قرآن و عترت امام جواد (ع) آغاز شد. 
تاریخ انتشار حدودی: ابتدای اردیبهشت 99منتظر خبرهای خوب باشید ...
نوروزیعنی یک نشان ازسوی مهدی میرسد/مژده برای مقدمش ازکوی مهدی میرسد/عیدسعیدی آمده تانو شود ایران ما/همراه عطر زندگی هم بوی مهدی میرسد/بهرفرج بنما دعاهرجا دلت بشکسته است/دریای عشق ایزدی ازجوی مهدی میرسد/درکشورایران مارهبر بود آن نائبش/برشیعیانش خصلتی ازخوی مهدی میرسد/یکسال نوروز همه گردد ظهور حضرتش/ناگاه چشمان راخبر از روی مهدی میرسد/
خویشتن آماده بهر لحظه دیدارکن/خیزازخواب گران ودیده رابیدارکن/میرسدماه مبارک باسپهربندگی/بهرشیطان ستمگرقلب رابیزارکن/وقت اصلاح دورن وکسب فیض ایزدی است/زمزم اخلاص وایمان بردلت هموارکن/هر نمازوروزه دارد گوهرلطف وعطا/سوی یاری ولایت جان خودایثارکن/وقت افطارو سحرها کن دعای معرفت/ماندگاروجاودانه این همه آثار کن/برظهورناب مهدی مژده قرآنی است/خویش رابا لشکراو دررکابش یارکن/
شکوه انقلاب وکشور آمد/به ایران افتخارو گوهرآمد/خمینی رادمرد فاطمی بود/که اواز نسل پاک کوثرآمد/به ایران دادشور کربلایی/بصیرت دردل وجان وسرآمد/شکست دشمنان گشته فراهم/نشانی ازوجود حیدرآمد/زوحدت بانگ آزادی گرفتیم/نگرکه انقلابی برترآمد/بودبعداز خمینی وارث او/به ایران مقتداورهبرآمد/زاوماجان گرفتیم وحماسه/نگارخامنه یک سرورآمد/چهل سال است مامهدی بگوییم/که وقت مژده پیغمبرآمد/
انقلاب ماطلوع آفتاب مهدی است/مژده ای بهرظهورش درکتاب مهدی است/سالهادرانتظار حضرت او بیقرار/قلب شیعه ازفراق اوخراب مهدی است/برشهیدان خدایی ده سلامی جاودان/زمزم عشق خمینی درثواب مهدی است/گشته ایران ولایی یاورصاحب زمان/روزگار رفع غیبت ازحجاب مهدی است/نائبش درکشورمامقتدای شیعیان/عطر خشبوی ولایت ازگلاب مهدی است/افتخارات زیادی کسب کرده انقلاب/دشمنانش هرکجایی در عذاب مهدی است/وقت هم عهدی رسیده باامام ورهبری/زمزم آمادگی بر انقلاب مهدی است/می
مرحبابرملت ایران ولایت محور است/ازبرخلق حماسه درجهانی برتراست/فجرپیروزی خودرا یادمان هرشهید/رهروراه امام ولاله های پرپراست/گریه برحاج قاسم اربعین آن عزیز/وحدتش تیری به چشم دشمنان کافراست/این شکوه و اقتدارش شادکرده رهبری/انقلاب مانشانی برفروغ کوثراست/حضرت سیدعلی هم مقتدای شیعیان/ازتبار آل احمد او امام ورهبراست/چشم دنیاخیره گشته ازحضور بیشمار/بر سلیمانی ایرانی صدسلام دیگر است/انقلاب مابگردد متصل سوی ظهور/دست رهبر بهردشمن ذوالفقار حید
جمعه های آخرسال است ودلهامنتظر/کهکشان وسال وماه وکل دنیامنتظر/آل احمدهم یکایک مژده وصلش دهند/قلب پاک مرتضی وچشم زهرامنتظر/کربلابهرقدومش نورباران گشته است/جمعه هاشدندبه خوانش تابه فردا منتظر/شیعیان اندرفراقش اشک زمزم کرده اند/هربهارو هرمحرم دشت ودریا منتظر/چشمهاشدبی فروغ واشکبار حضرتش/کشورایران و رهبرگشت آقا منتظر/هست درآمادگیها زمزم وشوق وصال/حضرت مهدی خودش هم هست اینجامنتظر/پس بیاای یوسف حق تاظهورت رخ دهد/گنج زیبای عدالت سوی برپامن
ندبه خوان صبح جمعه وصل شدبا انتظار/اشکهای جانگدازش بهرشیعه افتخار/دشمنان پرجنایت خنجراز روبسته اند/ظلم وجورودشمنیها مسلمین راناگوار/گریه پرسوز دارند مومنین باولا/شددعاهای فرج هم رهگشاوآشکار/داده است صدها بشارت سوی اوقرآن حق/بعدسختی زمستان میرسدفصل بهار/مژده آل محمدهست مهدی وظهور/دیدگان ماببیند روزگاری آن نگار/زمزم دلدادگیها اهل بیت مصطفی/میبرد بالاولایت دین وایمان وعیار/ندبه در صبح جمعه اشک رامرهم کند/با شهیدان خدایی شیعه گرددهم قطا
بوی گیسوی یار می آید
نخل صبرم به بار می آید

چه نشستید؟ مژده ام بدهید
هم قطاران! بهار می آید

به تماشای ما بهار شگرف
با دو چشم خمار می آید

روشناییّ طلعتش سوی
من شب زنده دار می آید

عالم خفته می شود بیدار
بس که داد و هوار می آید

بلبلان مست و عربده خوانان
سر این رهگذار می آید!

سینه جر داده غنچه و در دست
تیزی تیغ و خار می آید!

ماه طلعت برای بار سی ام
بر سر سبزه زار می آید...

فکر ننما که سال نو این بار
با گرانیّ پار می آید

گرچه رویین تن است این
انتقام سخت امری درکلام رهبر است/مژده ای بهرشکست دشمنان ابتراست/سنت خوب الهی هست در قرآن ما/از احادیث شریف حضرت پیغمبراست/دشمنان از روی کینه ضربه ای بردرزدند/انتقام فاطمیه گریه های حیدراست/کربلااوج ستمها ازبرای اهل بیت/انتقامش آن ظهوروارث برکوثراست/درره اسلام وقرآن انقلابی شدبه پا/رهبرنهضت خمینی برجهانی سروراست/انقلاب کشورما باشهیدان جاودان/بیمه آن تاقیامت لاله های احمراست/چون سلیمانی برایش مالک وعمارها/انتقام خون ایشان ضربه هابر خیبر
 امرالمومنین  ع سی سال بعداز عاالفیل متولد شد بکشنه 21 ماه رمضان سال چهل هجری دختر اسد بنت اسد نزد ابوطالب امد تا اورا بولادت پیغمبر ص مزده دهد ابو طالب  گفت یک سبت صبر کن  من هم تورا بشخصی مانند او غبراز مفام نبوت  مژوه خواهم. داد امام صادق ع فرموو سبت 30 سال. است و فاصله میان پیغمبر ص گو امرالمومنین عسی سال لود   2  امام صادق ع فرمود  فاطمه بن اسدنزد ابوطالب امد تا اورا. بولادت. پیغمبر. ص مژوه دهد  ابوطالب گفت بگ سبت صبر من هم تورا بشخصی مانند ا
اربعین حاج قاسم یک حضوردیگر است/فجرپیروزی ایران باشکوه برتراست/وحدت وخلق حماسه بهر ایرانی مرام/شامل گنج فضیلت از خودپیغمبراست/امت اسلامی ما دوستداراهل بیت/درجهان مشهورو عاشق ازبرای حیدراست/برامام وبر شهیدان کن سلامی باادب/نهضت پاک خمینی شیعیان راگوهراست/بعداوسیدعلی شدمقتدای انقلاب/رهبرفرزانه ماآن نشان کوثراست/فجرپیروزی ایران یادمان یک عزیز/خون پاک حاج قاسم فاتح صدخیبر است/باحضوری عاشقانه رمی دشمن میکنیم/وقت فتح قله هایی ازبرای کشور
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_دوازدهم
.
رسیدیم دانشگاه 
قو پرنمی زد
مژده با آرنج زد بهم
- بیا اینم عشقت بشین تنهایی تماشاش کن
زدم زیر خنده
- گفتن بخند تا دنیا بهت بخنده اما ترانه خانم به فکر پول مسواک و خمیر دندون هم باش مگه من چقدر درآمد دارم که خرجت کنم
بسه نخند بابا کلاغ ها ترسیدند و در رفتند
اون همینجور رجز می خوند و من بیشتر و بیشتر می خندیدم
- مژده بسه دیگه این همه خرجم کردی به کنار حداقل صبحونه ام بده بعد حرف بزن مردم از گشنگی
- چشم منزل جان خودم
به
بعد سرما بهار می آید
لطف پروردگار می آید
بی قراری؟ قرار می آید
به سر این انتظار می آید
جام اعلاتری دهید امشب
باده ی کوثری دهید امشب
مژده بر عسکری دهید امشب
دلبرِ گل عذار می آید
عید موعودِ نیمه ی شعبان
روز مسعودِ نیمه ی شعبان
برکت و جودِ نیمه ی شعبان
ناجی روزگار می آید
پسر نرجس، آفتاب زمین
بهجت و شور هر دل غمگین
آرزوی تمام صدیقین
نور لیل و نهار می آید
مهر جانانِ خود نگه دارید
در دل، ایمان خود نگه دارید
عهد و پیمان خود نگه دارید
مرد باشیم، یار می
برفلسطین ای مسلمان موسم یاری رسید/زمزم وحدت برای روح همکاری رسید/بهرنابودی خیبر ذوالفقار حیدری است/برتن نحس یهودی ضربه کاری رسید/روزقدس باصفارا با ولایت محوری/موعد آن مژده های حضرت باری رسید/دائما داردجنایت غرب واسرائیل او/برمسلمان فلسطین وقت غم خواری رسید/شرونکبت بازبارد از ستمهای یهود/اشکریزقدس گردیم موسم زاری رسید/رهبر وایران مهیابرظهور وفتح قدس/بهرلبیک ولایت زمزم آری رسید/
درمحفل قرآن تدبرکن فراوان/ماه مبارک شدبهاری کل قرآن/آیات نورانی آن آرامش دل/باشد کتاب زندگانی برمسلمان/قرآن کتاب رهنمایی وبصیرت/یاریگر دین و ولایت جان جانان/وقت سحر آوای رحمان دلنشین است/تاثیرزیبایی دهد برجان انسان/افطارهم آغاز شادی وشعفهاست/مملوکند جان بشراز دین وایمان/قرآن وحیدرکفو هم در روزگارند/گنج ولایت منتشراز سوی رحمان/باهرنمازو روزه قرآن سرفرازی است/هرمشکلی درپرتوآن گشته آسان/ازبهرمهدی وظهورش مژده دارد/باآن حضورش میشود دنیاگ
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_سیزدهم
.
بوسیدمش و یه لیوان برداشتم
- بشین مامان مهری من برات شربت درست کنم
تعجبش بیشتر شد
- چی شده .. خوبی دختر
- آره ... بهتر از این نمی شم
مگه چیه یه بار هم من شربت درست کنم
شربت درست کردم و مهری خانم رو نشوندم روی صندلی و شروع کردم به تعریف از دانشگاه و مژده و بقیه 
هرچند کلاس های چندانی نداشتم ولی همون هارو با ذوق تعریف می کردم 
مهری خانم راست می گفت یه چیزی ام شده بود 
ولی نمی دونم چی 
شاید تاثیر مژده و خنده هاش بود و شاید ا
ای مسلمان محواسرائیل را کامل کنید/ریشه کن اندرجهان این دشمن قاتل کنید/وقت هم عهدی ماشدباامام ورهبری/عشق زیبای ولایت رابه دل حاصل کنید/روزقدس آمدکه دنیا عزتی آردبه کف/برسر قوم یهودی مرگ رانازل کنید/حامیان ظالم اوشمرهای روزگار/انتقام حق برای ظلمشان شامل کنید/اتحاد مسلمین را گوهر روی زمین/ازبصیرت برسعادت خویش رانائل کنید/مژده داده رهبرما هم ظهوروفتح قدس/نقشه دشمن برای دین خودباطل کنید/
عشق درمانش فقط باشدخدا واهل بیت/شورسامانش فقط باشد ولاواهل بیت/این جهان اندرمسیرعشق معنامیشود/شیعه هم تاروزمحشرشد وفا واهل بیت/معرفت لازم بودتا وصل برجانان شوی/میرسد بر قلب مومن هم عطاواهل بیت/درکنار حوض کوثر عترت وقرآن رسد/خوش بحال آنکه باشد بادعا واهل بیت/گوهرخوب ولایت رمز ایمان وامان/هست آرامش همیشه درصفا واهل بیت/کشورایران ماشداسوه درروی زمین/دوست دارد رهبرش را بارضا واهل بیت/مژده آل پیمبر مهدی وروز ظهور/میرسد ناگه به عالم آن ندا وا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها